מכונאות

מכונאות רכב עברה בשנים האחרונות מהפכה ושדרוג, וכדי להיות מכונאי מוסמך כיום בדרגה גבוהה נחוצה הכשרה ארוכת שנים ונסיון רב התחום. הרכבים המודרניים מצויידים במערכות חדישותו ממוחשבות, ודרושה התמתחות ספציפית של אנשי המקצוע, כדי לתת את הטיפול המכאני הראוי לרכבים בני זמננו. מוסך אדיב א. אורמוזה הוא מרכז שירות לרכבי מאזדה ופורד שהוסמך רשמית על ידי היבואן, והוא המשתרע על שטח של 2000 מ"ר ובו מחלקות שונות העושות שימוש בכל הציוד המתקדם בעולם. צוות המוסך מונה מספר מכונאים מוסמכים המסוגלים להתגבר על כל תקלה בתחום המכונאות במהירות וביעילות.

הטיפול המכאני ברכב

כדי לפתור בעיות מכאניות ברכב יש תחילה לבצע דיאגנוזה. דיאגנוזה פירושה, איתור מקור הבעייה המוביל לתיקון הנדרש. את הדיאגנוזה עושה מכונאי בכיר בעל נסיון רב בתחום המכונאות תוך שימוש בציוד החדיש ביותר בתחום.
השירות הניתן במחלקת המכונאות כולל בין היתר את הדברים הבאים:

• טיפולי בקרה תקופתיים

• טיפול בתקלות המכאניות הממוחשבות

• הכנת הרכב לטסט השנתי

• תיקון כל התקלות המכאניות והממוחשבות

• תיקון מרכבים לאחר תאונה

• שימוש בחלפים מקוריים של היצרן

כיצד לשמור על מנוע הרכב

על מנת לשמור אל אריכות ימים של מנוע הרכב יש לנקוט בכמה פעולות פשוטות, אך מאד מועילות.ראשית יש לבדוק אחת לשבוע כי יש מספיק מים ושמן ברכב. אחת הסיבות הנפוצות להשבתת רכב היא התחממות של המנוע. מנוע מתחמם כאשר מערכת הקירור שלו אינה פועלת כראוי וזו בדרך כלל תלויה במים ובשמן. פעולה נוספת שיש לעשות הוא שימוש בדלק הנכון לרכב כפי שהיצרן קבע. שימוש בדלק שאינו מתאים יקצר את אורך חיי המנוע ויגרום לתקלות בהמשך.ובמידה ואתם חשים כי משהו לא "מצלצל" נכון במנוע הרכב, אל תמתינו עד שזה ישבית לכם את הרכב והיכנסו למוסך מייד.

צרו קשר