טיפול 15,000 לרכב

טיפול 15,000

טיפול 15,000 ממש כפי ששמו מעיד עליו, נערך אחת לתקופה, בדרך כלל לאחר שנסעתם ברכבכם בערך כ- 15,000 ק"מ. גם אם נדמה לכם שהרכב במצב טוב, יש לבדוק אותו במוסך מורשה מאזדה או פורד, על מנת לא לסכן את חייכם ואת חיי יקיריכם. במוסך שלנו יבדקו את רכבכם באופן מקיף ויסודי, ויעניקו לו את הטיפול הדרוש.

 

מה כולל הטיפול?

כשלוקחים את הרכב לטיפול 15,000, בדרך כלל אנשים מכינים את עצמם נפשית לכך שהם עומדים "לבלות" זמן ממושך במוסך, אבל הם יודעים שזה לטובתם האישית. על מנת לא ליטול סיכונים מיותרים, המוסכניקים בודקים בקפדנות יסודית את הבלמים, את מערכות ההיגוי, את צריכת הדלק הכללית וכמובן "על הדרך" דואגים לנקות, לכוון, לחזק ולתקן את המתלים הקדמיים, הפלאגים, המצתים, להחליף את מסנן שמן המנוע, מסנן האוויר, למלא באוויר את הצמיגים ועוד.

 

למה כדאי להעביר את הרכב טיפול 15,000 דווקא במוסך מורשה?

על פי חוק, חשוב לבצע הליך זה אך ורק אצל מוסך מורשה, אבל האמת היא שיש היגיון רב בחוק זה. כמוסך מורשה לרכבי פורד ומאזדה, אנו מנוסים באיתור בעיות ובתיקונן. לכן, אם במהלך הבדיקה יתגלו תקלות כלשהן, תוכלו לדעת שמוסכניקים מיומנים, שמכירים היטב את המכוניות האלו, ידעו לפתור את התקלה במהירות וביעילות.

 

אנו מזמינים אתכם, תושבי ירושלים והסביבה, לבוא למוסך שלנו ולהעניק לרכב שלכם טיפול 15,000 ברמה הגבוהה ביותר, במחירים נוחים ללקוח. צרו קשר עמנו, קבעו תור לטיפול עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

השאר פרטים ויועץ שירות מייד איתך

צרו קשר