דיאגנוסטיקה לרכב

דיאגנוסטיקה לרכב

מכוניות החדשות בימינו מציבות אתגרים חדשים בפני מכוני הרכב והמוסכים בבואם לבצע דיאגנוסטיקה לרכב, בשל הטכנולוגיה המתקדמת המותקנת בהן. כיום תחום האלקטרוניקה נכנס יותר ויותר לתחום הרכב, ומערכות רבות במכונית משתכללות והופכות לאלקטרוניות: מחשב ניהול למנוע, מערכות הזרקה אלקטרוניות ועוד. המורכבות של מערכות הרכב המודרניות הופך את תהליך הדיאגנוסטיקה לרכב למורכב ולמסובך יותר.

ביצוע דיאגנוסטיקה לרכב – קרי, אבחון תקלות ברכב – מחייב כיום הבנה מעמיקה מתמיד של מערכות הרכב, ובמיוחד האלקטרוניות שבהן, כמו גם ציוד אבחון ייעודי לבדיקת המכונית ולאיתור תקלות מדויק וממוקד. בלעדי אלו, יתקשה איש המקצוע לגלות בעיות ברכב שאינן מכאניות, כגון בעיות ברכיבי המחשב במכונית ובמערכות האלקטרוניות. וכמובן, ללא אבחון נכון ומדויק, יתקשה איש המקצוע לטפל בשורש הבעיה ולתקנה.

 

בדיקת מחשב לרכב

אנו  כמוסך מורשה פורד ומאזדה, מבצעים  דיאגנוסטיקה לרכב על ידי מיטב המערכות והמכשירים הממוחשבים לאיתור תקלות ברכבי מאזדה ופורד, כדי לגלות בצורה הטובה והמדויקת ביותר מה השתבש ברכב והיכן חבויה הבעיה. האבחון מבוצע בצורה מהירה ודייקנית, ותוצאותיו מאפשרות לצוות המוסך המיומן להתאים את הפתרון הנכון לטיפול בתקלה שהתגלתה. מיד עם גמר תהליך הדיאגנוסטיקה לרכב, המכונית מופנית למחלקת הרכב הרלוונטית לפי תוצאות האבחון, שם היא מטופלת בידי אנשי המקצוע המתאימים.

מחלקת הדיאגנוסטיקה לרכב שלנו כוללת גם מכשיר חדשני לביצוע "מיני טסט" – המאפשר לנו להעביר את הרכב בדיקה מקדימה יעילה ומהירה לקראת בדיקת הרישוי השנתית.

צוות מרכז השירות אדיב א. ארמוזה מקפיד ללמוד ולהתעדכן בחידושים האחרונים בתחום הרכב, כמו גם להצטייד במערכות חדישות מתאימות לאבחון תקלות ולביצוע דיאגנוסטיקה לרכב. זאת על מנת לתת לכם שירות יעיל ואיכותי יותר, ופתרונות מתאימים ואמינים לכל תקלה ברכב, אלקטרונית ומכאנית כאחד.

 

השאר פרטים ויועץ שירות מייד איתך

צרו קשר