מאזדה 2 האצ'בק

מאזדה 2 האצ'בק – הסופר מיני היפה בכביש

בשנים האחרונות מאזדה משיקה דגמים חדשים ומלהיבים בקצב מסחרר, אחד הדגמים החדשים והיפים ביותר הוא מאזדה 2 האצ'בק או סדאן (דמיו – DEMIO). מאזדה 2 החדשה היא סופר מיני יפה בעלת מראה מעוצב ומלהיב.

עיצוב ספורטיבי מלהיב

מבחינה חיצונית המאזדה החדשה נחשבת בעיני מומחים רבים כסופר מיני היפה בעולם. העיצוב ספורטיבי, מרענן וכולל זוויות מתוחכמות ומרווחים מהודקים היטב. הדגם כולל חישוקי 16 אינץ' צבועים ומעוצבים באופן מרשים.

תא נוסעים מאובזר וחדשני

הסופר מיני החדשה מציעה תא נוסעים מרשים יותר ממאזדה קודמות, זאת בזכות תוספת של 8 סנטימטרים לבסיס הגלגלים. המרחב ברכב מצוין ומספק נוחות, יש מרחב טוב לרגליים ובזמן שיש חמישה נוסעים ברכב, בהחלט ניתן לנסוע בנוחות כשלכל נוסע יש מספיק מקום. גם תא הנוסעים שודרג, זאת בזכות תוספת נפח משמעותית לחלל.

עיצוב תא הנוסעים במאזדה סופר מיני איכותי ונעים. נוסף על השדרוג של תא הנוסעים תגלו כי הרכב כולל מסך מולטימדיה גדול, מקורי ודובר עברית. הדגם כולל גם אפשרות לריפוד עור דו-גווני, התנעה ללא מפתח וחיישני בטיחות איכותיים שמזהירים את הנהג על כל חריגה בנהיגה ומסייעים בשמירה על הנוסעים.

המאזדה החדשה ראויה להיחשב כסופר מיני ספורטיבית וחדשנית. היא כוללת היגוי קליל ומהיר ושלדה חדשה שמגיבה היטב לפקודות הנהג. הדגם שכולל חישוקים מעוצבים וצמיגי ספורט חדשניים היוצרים אחיזת כביש מרשימה שמאפשרת לכם חוויית נסיעה מהנה ובטוחה.

המאזדה 2 סופר מיני היא מכונית נוחה מאוד בעלת מנוע 1.5 ליטר שמספק את רוב הכוח בסל"ד גבוה. הדגם כולל תיבה אוטומטית איכותית שנותנת כושר שיוט איכותי. הרכב חסכוני מאוד וצריכת הדלק של הדגם אינה גבוהה, תוסיפו לכך שלדה איכותית, תא נוסעים יעיל ומערכת הנעה משובחת, מכל זה תקבלו דגם מרשים ואיכותי עם רכיבים מכאניים באיכות הידועה של מאזדה שיחסכו מכם ביקורים במוסך.

מחירה של המאזדה 2 סופר מיני החדשה מתחיל ב-100 אלף שקלים ומגיע עד ל-115 אלף שקלים, זאת בהתאם לסוג הדגם. לדעת מומחים רבים, מדובר בדגם איכותי שנמצא חזק בצמרת דגמי הסופר מיני.

לסיום, אם ברצונכם ליהנות ממאזדה סופר מיני חדשה בעיצוב מודרני ומלהיב, דגם חסכוני בדלק, בעל מערכת הנעה איכותית, אבזור מתקדם ובמחיר אטרקטיבי, מאזדה 2 סופר מיני היא הדגם הטוב ביותר עבורכם.

צרו קשר