מאזדה 2 דמיו

מאזדה 2 דמיו – הלהיט החדש

אם אתם מחפשים רכב חדיש מבית מאזדה, רכב אשר נמצא בראש מצעד המכירות, בעל חידושים מעניינים ומחיר אטרקטיבי, מאזדה 2 מסדרת דמיו היא התשובה עבורכם.
עם תא נוסעים המכיל ריפודי עור יוקרתיים, עיצוב חדיש ומגרה הכולל לוח שעונים חדש ומשודרג. נוסיף על כך מערכת מולטימדיה ידידותית ופשוטה לתפעול, הכוללת מצלמת נסיעה לאחור ומסך מגע חדיש, אנו מגלים רכב חדיש המקנה חווית נסיעה מהנה ומאתגרת.

דגם מאובזר ואטרקטיבי

הדגם החדש מתאפיין במראה עיצובי יפה יותר מקודמיו, בעל חזות יצירתית ודמיון רב לדגם המאזדה 3. חידוש נוסף הוא בסיס הגלגלים אשר ארוך יותר מקודמיו.
עוד שינוי מאוד מעניין הוא במבנה תא הנוסעים וברמת אבזור הרכב. תא הנוסעים מתאפיין במראה של קווים עגלגלים המאוד יפים לעין ומבטאים שינוי עיצובי מרשים למדי. לגבי רמת האבזור של הרכב, ישנו מסך מגע צבעוני לצד מערכות בטיחות חכמות.

נוכל להבחין כי לוח המחוונים השתנה ומציב בחזית את מד המהירות האנלוגי. כל החידושים במערכות האבזור של הרכב יוצרות חוויה עשירה ומרשימה בכל הקשור לאבזור הרכב.
נתונים מעניינים שנקבל הם בכל הקשור ליחידת ההנעה. השילוב של מנוע בעל 111 כוחות סוס לבין תיבת הילוכים אוטומטית בת 6 מהירויות, מעניק תחושה דינאמית המתקבלת בעקבות הגעה של הרכב ל-100 ק"מ בזמן של כ-10.5 שניות.

דגם אמין וחסכוני

דגם המאזדה 2 הוא לא רק חדיש אלא גם יעיל וחסכוני כשצריכת הדלק הממוצעת שלו היא כ-13.5 קילומטרים לליטר. מדובר ברכב אשר שומר על חלוקת משקל מאוזנת, מה שתורם לכך כי בכביש הוא בעל התנהגות חדה המעניקה לנו חווית נסיעה ראויה.

אחיזת הכביש גבוהה, ההגה לא קל מדי וגם לא קשה מדי, המתלים חזקים ונוחות הנסיעה באה לידי ביטוי היטב בנהיגה.
רכבי מאזדה ידועים באמינותם, בעיקר דגם ה-2 שאמינותו כבר הוכחה ונבדקה היטב במוסכי מאזדה.

מחיר הדגם החדש נע החל מ-112 אלף שקל לגרסה הרגילה, ועד 120 אלף שקל לגרסה הכוללת דגם מפואר בעל ריפודי עור ותוספות נוספות. מדובר במחיר חסכוני מאוד בהשוואה לדגמי ה-3 או דגמים אחרים נוספים של חברות מתחרות.

לסיום, הרכב החדש מסדרת ה-2 בעל מראה עיצובי יפה וחדיש, מדובר במכונית שהיא לא רק חסכונית יותר, אלא הרבה יותר מגובשת, מאובזרת ואטרקטיבית מאי פעם.

צרו קשר