פורד Edge

טיפול ברכבי פורד Edge

פורד edge הוא רכב כביש-שטח עם 225 כ"ס, תאוצה מרשימה ומהירות הנשענת על מנוע מתקדם של שישה צילינדרים. אחיזת הכביש של הדגם ראויה לציון והיא הופכת אותו לרכב אידיאלי עבור משפחות. צריכת הדלק נמוכה מכפי שנהוג לחשוב וזאת תודות למערכת טכנולוגית משוכללת המשולבת בתוך מנוע בנפח 3.5 ליטר. לרכב תא נוסעים מרווח, חלון שמש פנורמי, תאורת אווירה ומראה חדש, נועז ובולט. ניתן לצרף אל הרכב מבחר חישוקים ולהזמינו עם מערכות תקשורת, שמע ומצלמת מבט לאחור.

שירות לרכבי edge ניתן על ידי מוסכים מורשים. השירות כולל טיפולים תקופתיים הנחוצים לצורך שמירה על האחריות, מניעת נזקים בלתי הפיכים ואיתור תקלות או בעיות. טיפולים תקופתיים הם השקעה משתלמת ומבחינת בעלי הרכב זו הדרך היחידה לשפר את האמינות והעמידות. חובה להשלים את הפערים במרווחים שנקבעו על ידי היצרן ולהגיע למוסך מורשה כל 12 חודשים או 15,000 ק"מ. בנוסף, דגמי edge מורכבים ומשוכללים מאוד ורק מכונאים של מוסך מורשה יודעים לאבחן את הרכב ולתקן אותו לפי הוראות היצרן.

מה כוללים הטיפולים התקופתיים?

עיקר השירות הוא טיפולים תקופתיים בסיסיים הכוללים בדיקה של המנוע, מערכת הקירור ומערכת הדלק. יש לבדוק את רצועת ההנעה בכל טיפול ולהקפיד על החלפה של שמן מנוע ומסכך שמן מנוע. הבדיקה של מערכת הקירור מתבצעת רק כל 30,000 ק"מ או שלוש שנים ובאותה הזדמנות מחליפים גם את מסנן הדלק של דגמי פורד דיזל. חשוב להקפיד על ריקון מסנן סולר ומשקעים בכל טיפול תקופתי ולוודא כי המוסך מבצע בדיקה של המפלט, כמות נוזל האלקטרוליט במצבר ודוושת הבלם. את האורות הראשיים ניתן לכוונן כל שלוש שנים אולם את מיכלי נוזל השטיפה, הצנרת וחיבורי הבלמים וגם מגבר הבלם, הבלמים הקדמיים והבלמים האחוריים בודקים בכל שנה מחדש.

יתרון נוסף של שירות לרכב edge במוסך מורשה הוא ביצוע נסיעת מבחן על ידי מכונאים המכירים את דגמי פורד. נסיעת מבחן חיונית כל שנה או 15,000 ק"מ והיא מאפשרת בדיקת צנרת וחיבורים לאחר נזק, תאונה או שפשופים. במידה ומערכת הבלמים של הרכב מופעלת באופן מוגבר בשל נסיעה באיזור הררי, בתנאי שטח או על כביש לא סלול, יש להחליף את נוזל הבלמים של פורד edge בתדירות גבוהה מהרגיל ואחת לשנה לפחות.

שירות לרכב כולל גם טיפולים והחלפות המתבצעים לעיתים רחוקות. החלפה של כריות אוויר לדוגמא נערכת כל 15 שנים, נוזל קירור מוחלף כל 10 שנים ומרווח שסתומים נבדק כל 6 שנים או 135,000 ק"מ. אף על פי כן, גם את הטיפולים הללו יש לבצע במוסך מורשה ומבלי להתפשר על בקרת האיכות.

צרו קשר