פורד Edge החדשה

פורד Edge החדשה בגרסה משוכללת ועיצוב חדשני

פורד Edge מלווה את השוק בהצלחה כבר 8 שנים. האדג' אשר נחשב לרכב פנאי במימדים בינוניים, זוכה בשנת 2015 למקצה שכלולים וחידושים ומתבסס על פלטפורמה חדשה ומערכות בטיחות חדשות ומתקדמות.
לאחרונה חשפה פורד את דגם ה-Edge החדש, דגם קרוסאובר מצליח בעל חידושים ושיפורים רבים. אם אתם מעוניינים בדגם קרוסאובר שמגיע בעיצוב חדשני ומרשים, זאת בתוספת מערכות בטיחות חדשות ואבזור מפואר, פורד אדג' הוא הדגם שלכם.

פלטפורמה מודולארית חדשה

המכונית החדשה היא לא דגם שעבר מתיחת פנים ושינוי קל, מדובר במכונית חדשה המבוססת על פלטפורמה חדשה. מדובר על הפלטפורמה המודולארית המשמשת בהצלחה את דגם המונדיאו המוצלח של פורד. הדגם מציג מימדים גדולים יותר מדגמי העבר, את מימדים ממחיש בסיס הגלגלים שגדל בהשוואה לדגמי אדג' הקודמים ב-3 ס"מ ל-2.85 מטר. הצמיחה המאפשרת מרווח פנימי גדול יותר ואחיזת כבישה טובה יותר.

הפלטפורמה החדשה עושה שימוש במתכות מתקדמות שמחזקות את מרכב הרכב בכ-30 אחוזים. גם מערך המתלים של הרכב זכה לשדרוג כשהמתלה האחורי עבר עדכון והוא מגיע בתצורה רב חיבורית מתקדמת ומשופרת בהשוואה לדגמי העבר. תצורה זו תשמור על רכבכם ותבטיח מינימום של ביקורים במוסך מורשה פורד.

עיצוב חדשני ומפתיע

בשונה מדגמי האדג' הקודמים, הדגם החדש מציג בפרונט שלו סבכה ענקית שמגיעה בגוון מושחר ולא ניקל כמו בדגמים קודמים. הדגם החדש כולל צדודית (פרופיל) עם קווי מתאר שמעניקים תחושת זרימה, נמתחים לכל אורכו ומעניקים לו מראה אלגנטי וייחודי. ה- Edge החדש כולל יחידות תאורה צרות שמשתלבות היטב בחלק התחתון של מסגרת החלון, זאת בתוספת פגוש בעל מראה ספורטיבי ומפתה.

תא נוסעים משופר ומערכת אבזור איכותית

בדומה לרכבי פורד של השנים האחרונות, הדגם מציע לוח מחוונים עם שיפור גדול באיכות החומרים ובבידוד הרעשים. בכל הקשור לאבזור, האדג' מציג שלל אפשרויות חדשניות ויעילות. מערכת מולטימדיה מתקדמת מבית סוני, התנעה על ידי כפתור, חימום ואוורור במושבי הרכב, פתיחה של דלת תא המטען ללא שימוש בידיים על ידי העברת הרגל מתחת לפגוש, זאת בנוסף לגג שמש פנורמי.

פורד החדשה מציגה בדגם האדג' מערכת בטיחות מתקדמת שכוללת מערכת היגוי אדפטיבי, מערכת חניה אוטומטית ומערכת בקרת שיוט אדפטיבית עם מערכת בלימה אוטומטית מלאה שתחסוך לכם ביקורים במוסך פורד. נוסף על כך, המערכת כוללת מצלמת 180 מעלות קדמית, התראה על תנועה מסוכנת מאחור וחגורות בטיחות אחוריות עם כריות אוויר שמתנפחות במקרה של תאונה.

האדג' החדש יוצע בשלוש גרסאות שונות, הגרסה הראשונה היא מנוע של 2 ליטרים אקובוסט ועם 245 כוחות סוס. הגרסה השנייה היא 3.5 ליטרים אטמוספרי קלאסי עם 265 כוחות סוס. הגרסה השלישית מציגה מנוע חדש לחלוטין, מדובר במנוע וי 6 אקובוסט, המנוע בעל נפח של 2.7 ליטרים ו 305 כוחות סוס. המנועים משודכים לתיבת הילוכים אוטומטית שכוללת 6 יחסי העברה בגרסה של הנעה קדמית או הנעה כפולה.

לסיום, פורד Edge הוא דגם חדש לחלוטין שכולל אבזור מתקדם, תא נוסעים משופר, מערכת בטיחות איכותית ומגוון שכלולים ושדרוגים שמעניקים לנוסעים חווית נהיגה מהנה.

אם ברצונכם ליהנות מקרוסאובר חדש של פורד, דגם שעמידותו הוכחה במוסך פורד, רכב שמגיע בעיצוב חדשני ומעניק חווית נהיגה מהנה גם לנוסעים וגם לנוהגים בו, פורד אדג' היא המכונית  עבורכם.

צרו קשר