פורד פוקוס st

טיפול ברכבי פורד פוקוס st

פורד פוקוס st היא מכונית עם ביצועים מרשימה המתאימה גם עבור נהיגה שגרתית ויומיומית. קשה להתעלם מהעיצוב המודרני, החדשני והספורטיבי שלה, אך היתרונות מסתתרים מתחת למכסה המנוע. הרכב נהנה ממנוע של 2.0 ליטר עם כוח מלהיב המאוזן על ידי מערכת שליטה מדויקת, מערכת היגוי ספורטיבית ומערכת בקרת הכוונת מומנט מסוג ETVC. הרכב מגדיר מחדש את הקטגוריה של אחיזת כביש, מגביר את התרגשות הנהג עם מחולל צלילים וכולל דגם של 5 דלתות לכל המשפחה. הדגם גם מתאפיין בחיסכון בצריכת דלק, מושבי ספורט, מכשירים ומדים מעוטרים באדום דינאמי וגלגל הגה עבה מצופה עור.

קבלת שירות לרכב פוקוס st במוסך מורשה מבטיחה תמורה מלאה להשקעת הנהג. טיפולים תקופתיים חיוניים לצורך שמירה על אמינות הרכב, עמידותו וערכו הכלכלי בעסקאות מכירה או טרייד אין. הטיפולים מתבצעים על פי תכנית מסודרת המופצת לטכנאים מורשים מטעם חברת פורד. כל הטיפולים המומלצים מתקיימים אחת ל-12 חודשים או 15,000 ק"מ, בתנאים אופטימאליים ובמחיר אטרקטיבי עבור לקוחות המוסך המורשה.

מה כולל מפרט הטיפולים וכיצד נקבע המחיר?

החלפה של שמן מנוע ומסנן שמן מנוע מתבצעים בכל טיפול. נוזל קירור מוחלף כל 10 שנים, לעומת נוזל בלמים המוחלף כל שנתיים. נוזל הגה הידראולי של פורד פוקוס st נבדק ומוחלף על פי הצורך, בעוד מסנן אוויר עובר בדיקה כל 30,000 ק"מ או 24 חודשים. דגשים נוספים בטיפולים תקופתיים הם על החלפת מצתים כל 60,000 ק"מ או 3 שנים, כיוון שסתומים כל 120,000 ק"מ או 5 שנים וגם טיפול והחלפת רצועת אביזרים בתדירות זהה. מבחינת מסנן אוויר למזגן, המלצות היצרן הן על החלפה של הרכיב המטופל כל 30,000 ק"מ או שנתיים.

הטיפול התקופתי ברכבי פורד פוקוס st אינו נמשך זמן רב והוא מאפשר חזרה מהירה לשגרה. המחיר בשעתוני טיפול הוא לפי זמן תקן של 0.9 אולם יש להביא בחשבון חיוב בנפרד על החלפת נוזל בלמים, החלפת נוזל קירור, כיוון שסתומים, החלפת מסנן אוויר למזגן והחלפת מצתים. במוסך מורשה מונפקים עבור בעל הרכב חלקי חילוף מקוריים בלבד. חלקים אלו עומדים בסטנדרטים המחמירים של חברת פורד ועוברים בדיקה תקופתית של טכנאים מוסמכים ומורשים.

מעבר לכך, בטיפולים תקופתיים המחיר כולל בדיקת צמיגים בעומס חלקי ועומס מלא, נסיעת מבחן, חיזוק אומי גלגל ובדיקת עובי צלחות מינימאלי.

הבדיקות במוסך מורשה לשירות פורד מאפשרות לנהג להביא לידי ביטוי את כל היתרונות הספורטיביים של דגמי פוקוס st ולהפיק את המקסימום מהרכב.

צרו קשר