מוסך מורשה פורד ירושלים

image_pdfimage_print

לתקלות ברכב, יש נטייה לקרות או להתגלות, בזמנים הכי פחות מתאימים – זה יכול לקרות בשעות הבוקר, דווקא ביום שיש לכם פגישה חשובה בעבודה. זה יכול לקרות בסוף שבוע – כשכל המשפחה ברכב, מוכנים ומלאי ציפייה לקראת טיול או בילוי בים וזה גם יכול לקרות בשעות הלילה – בדרך חזרה מאירוע או מסיבה.

אז אם נודה על אמת, אין באמת זמן טוב או מתאים לתקלות ברכב וכשזה קורה זה לא נעים בלשון המעטה, אבל במידה ויש לכם כתובת של מוסך מקצועי ואמין, אשר מתמחה באופן פרטני בטיפול בסוג הרכב שלכם – אין כל ספק, שזה יכול להוות נחמה גדולה בידיעה, שהרכב שלכם עתיד לקבל את הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר ובתוך זמן קצר, הוא יוכל שוב לחזור לכביש ולאפשר לכם להגיע ליעדכם.

אם יש ברשותכם, רכב מסוג פורד, מרכז שירות אדיב ארמוזה שהינו מוסך מורשה פורד ירושלים, יהווה עבורכם את הכתובת האיכותית והמקצועית ביותר לטיפול ברכב בירושלים.
המרכז מתפרש על פני שטח עצום של -2,000 מ"ר ומחולק למספר מחלקות: מכונאות, פחחות, צבע, חשמל, דיאגנוסטיקה ממוחשבת ומיזוג אוויר – כאשר כל מחלקה מאוישת באנשי המקצוע המובילים בתחומם ומצוידת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום.

אז למה חשוב להגיע למוסך מורשה?

רובינו חסכנו במשך שנים, בכדי שבסופו של דבר נוכל לקנות את הרכב עליו חלמנו וכחלק מכך, נעשה כל שביכולתנו, בכדי שהרכב שלנו יקבל את הטוב ביותר ובמידה וחלילה מתגלה בו תקלה, נקפיד להיעזר בכל הכלים אשר יאפשרו לנו לוודא שהוא יקבל את הטיפול האיכותי והמקצועי ביותר.

מוסכים מורשים בכלל ומוסכים מורשים מטעם יבואן הרכב שלנו בפרט, יבטיחו לנו, שהמכונאים אשר עתידים לטפל ברכב שלנו הם אנשי מקצוע בעלי היכרות מעמיקה עם סוג הרכב הספציפי אשר ברשותנו וכחלק מכך, יהיה להם את הידע אשר יאפשר להם להעניק לרכב את הטיפול הטוב ביותר.

חשוב לדעת, כי מוסכים המורשים מטעם היבואן, עומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר, אותם מציב היצרן וזה כולל: שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, הקפדה על טכניקות עבודה, בדיקות וסוגי טיפולים קפדניים ועוד..
– מה שמבטיח שהרכב שלכם יקבל את הטוב ביותר, החל משלב הבדיקות המקדימות ועד לשלב הטיפול בתקלה.

כך שאם יש ברשותכם רכב מסוג פורד, הטיפול הטוב ביותר אותו תוכלו להבטיח עבורו יהיה באותו מוסך מורשה פורד ירושלים או בכל עיר אחרת בה אתם מתגוררים או נמצאים.

מחפשים אחר מוסך מורשה פורד בירושלים? אין באמת שום סיבה שתתפשרו על פחות מהשירות המקצועי, האיכותי והאדיב ביותר אותו אתם יכולים לקבל. מרכז שירות אדיב ארמוזה בירושלים, מבטיח לכם: יחס אישי ושירות ברמה הגבוהה ביותר, שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד – כך שתדעו שהרכב שלכם מקבל רק את המתאים והטוב ביותר, שעות פעילות נוחות ומיקום מרכזי ופשוט להגעה. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור קשר.

צרו קשר