כל הסיבות להגיע למוסך מרכזי פורד

image_pdfimage_print

רכבי פורד שייכים לחברה המוטורית פורד, שהיא יצרנית הרכב האמריקאית מהגדולות בעולם. הרכבים האלו מהפופולריים בישראל, ויש להם שני יבואנים עיקריים בארץ. אם אתם הבעלים של רכב פורד, אז קודם כל – בחירה נבונה! דבר שני, כדאי לכם למצוא מוסך מרכזי פורד עליו אתם סומכים בעיניים עצומות – שכן אין בוקר מבאס יותר מבוקר בו אתם נכנסים לרכב והוא לא מתניע, ואין לכם מושג לאן ולמי לפנות..

כשבוחרים מוסך מרכזי פורד, חשוב לשקול היבטים שונים כמו קירבת המוסך, הניסיון והמקצועיות שלו, כמה שנים הוא בשטח ומי הם העובדים – אבל הכי חשוב שיהיה זה מוסך מורשה יבואן, שכן אלו הם המוסכים בעלי השירות המקצועי ביותר, והם אלו שמכירים את הרכב שלכם בצורה הטובה ביותר.

למה מוסך מרכזי פורד?

הסיבה שרבים בוחרים במוסך מורשה נובעת מהיתרונות הרבים של מוסך כזה. אלו רק חלק מהיתרונות:

• מוסך מורשה מתמקד בדגם וביצרן מסוים, ועל כן מכיר את הרכב בצורה הטובה והעמוקה ביותר. העובדים במוסך מרכזי פורד יידעו לאבחן את הבעיה של רכבכם במהירות וכן יידעו כיצד לפתור אותה ביעילות. אל תתפשרו על מקצועיות וניסיון!

• חלקי חילוף – למוסך מורשה גישה זמינה לחלקי חילוף מקוריים ואיכותיים, בעלי תקופת אחריות ארוכה, כך שאין לדאוג ממרמה או תקופת המתנה ארוכה.

• עומד בתקנים של היצרנים – היצרן והיבואן מחייבים את המוסך לעמוד בסטנדרטיים מחמירים המקובלים בעולם, המקיפים את כל אופי השירות: החזות, העבודה, הבקרה, התכנות, הקורסים המקצועיים וכו'. על כן כמובן שתזכו לטיפול ראוי, אישי ואיכותי.

• ציוד דיאגנוסטיקה – מוסכים מורשי יבואן בדרך כלל מחזיקים בציוד דיאגנוסטיקה, ציוד כזה מאפשר לזהות ולאבחן בצורה אלקטרונית תקלות ברכב, לאתר את הבעיה במהירות ולתקנה.

• פיקוח משרד התחבורה – מוסכים מורשים נמצאים תחת פיקוח של משרד התחבורה, ועומדים בכל התקנים של המשרד. משרד התחבורה מפקח באופן קבוע על הנעשה מכל הבחינות: מקצועיות, בטיחותיות, ומחירי הטיפול.

מוסך פורד ירושלים

אם אתם מחפשים מוסך פורד בירושלים, הפסיקו את החיפושים! מוסך אדיב א. ארמוזה הינו מוסך מרכזי פורד ומאזדה, שהחל את פעילותו בשנת 1962. צוות המוסך מיומן ומנוסה, ומעניק פתרונות איכותיים ואמינים במהירות וביעילות. המוסך משתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, מעניק שירות אישי, ונוח לגישה.

אז בפעם הבאה שהרכב נתקע או שאתם מחפשים טיפול נקודתי ואיכותי ברכב, אתם יודעים למי לפנות.

צרו קשר