חלקי חילוף פורד

רכבי פורד המגיעים לישראל מחולקים למספר קטגוריות ומחייבים התייחסות שונה בעת בחירת חלקי חילוף. בדגמי פיאסטה או פוקוס הדגש הוא בדרך כלל על חלקים פשוטים המתאימים לכל השנתונים. דגמים אלו מתאימים לנהגים צעירים או למשפחות. הם נכללים בקטגוריית סופר-מיני וזוכים להצלחה בשל מחירם הנמוך. עם זאת, חשוב מאוד לבצע את הטיפולים בזמן ולהקפיד על שימוש בחלקים מקוריים על מנת לעמוד בהוראות היצרן.

קטגוריה שנייה של רכבי פורד כוללת את הדגמים מונדאו, S-MAX וגלאקסי. אלו דגמי משפחות ובחלקי החילוף שלהם יש צורך בבחירת מוצר מקורי ואמין. נהגים לא צריכים לקחת סיכון בעת בחירת חלקי חילוף פורד, אך המטרה היא להעניק להם שירות מלא בהתאם לשנתון של הרכב וייעודו. באופן כללי יש פערי מחירים לטובת הרכבים המשפחתיים: חלקי חילוף לפורד בקטגוריית סופר-מיני יכולים להיות יקרים יותר מחלקים של רכבים משפחתיים, בעיקר בשל ההיצע הרחב וכמות החלקים המיובאים לארץ.

רכבי SUV ורכבים מסחריים של חברת פורד

הקטגוריה השלישית של רכבי פורד מציעה חלקי חילוף משובחים במחיר מעט גבוה. קטגוריה זו כוללת את הדגמים קוגה, אדג' ואקספלורר. אלו רכבי SUV עם מרכב של ג'יפ והטיפול בהם מחייב מעורבות של מוסך מורשה, מנוסה ואמין. מעבר לכך, יש להזכיר את קטגוריית הרכבים המסחריים של פורד: קונקט, טרנסיט וכמובן 350-F המפלצתי. הדרישה לחלקים עבור דגמים אלו מגיעה בעיקר מכיוון נותני שירות או בעלי מלאכה, המשתמשים ברכב מסחרי על בסיס יומי ולצרכי עבודה.

לסיכום, חברת פורד מייבאת לישראל דגמים רבים ולכן כדאי לבחור היטב את חלקי החילוף. מומלץ להתייעץ עם נציגי המוסכים המורשים, לקבל הצעת מחיר ולברר לגבי הוראות היצרן והטיפול ברכב על פי שנתון.

השאר פרטים ויועץ שירות מייד איתך