הטכנולוגיה החדשנית שכובשת את רכבי הפורד

image_pdfimage_print

הטכנולוגיה החדשנית שכובשת את רכבי הפורד

לאחרונה הודיעה היצרנית האמריקאית פורד כי היא משלבת את הסטארט-אפ הישראלי hearmeout במערכת המדיה האינטרנטית שלה. מדובר בבשורה טכנולוגית חדשנית אשר תאפשר לבעלי פורד להאזין להודעות קוליות תוך כדי נהיגה ומבלי לגעת בטלפון. הבשורה החדשנית היא חלק ממיזם ייחודי של חברת פורד אשר משלב אפליקציות ומפתחים בתוך מערכות הרכב של פורד.

חווית נהיגה מלהיבה ובטוחה

חברת  hearmeout הישראלית פיתחה מעין רשת חברתית שדרכה ניתן להאזין לקטעים קוליים שאורכם עד 42 שניות. את אותם קטעים קוליים ניתן לאחר מכן לשתף ברשתות החברתיות פייסבוק וטוויטר. באמצעות החיבור של הרשת למערכות של פורד הנהגים יכולים לשתף את מחשבותיהם ולשמוע את הסטאטוסים שהרגע עדכנו מבלי לגעת או אפילו להביט בטלפון הסלולארי שלהם בזמן נהיגה.

במקום לאבד ריכוז, להתעסק בטלפון ולנהוג בצורה מסוכנת, הפיתוח החדש מאפשר לנהגים להתעסק עם הטלפון תוך כדי שמירה על ביטחונם והנאה מחוויית נהיגה מתקדמת וחדשנית. אין ספק שמדובר בחוויית נהיגה מתקדמת, הידיים על ההגה, העיניים בכביש והאוזניים מקשיבות לטלפון, מה שמאפשר לכם חווית נהיגה משופרת ומלהיבה.

האפליקציה והרשת החברתית החדשה לא רק מאפשרת לנו לתקשר בזמן נהיגה, היא גם מאפשרת לנו לסווג כל פוסט קולי שנעדכן על פי הנושאים המתאימים לנו.

מדובר במוצר ידידותי מאוד לנהגים, מוצר אשר מהווה את הצעד הראשון ביכולת של נהגים להישמע בכל זמן ומקום שרק יחפצו.

בשורה טכנולוגית זו היא לא הבשורה האחרונה וסביר להניח כי בעתיד הקרוב נשמע על חידושים נוספים. בשורה זו היא חלק ממגמה מתמשכת של פורד אשר מחפשת לספק ללקוחותיה חידושים מלהיבים אשר ישדרגו את חווית הנהיגה. מעבר לשדרוג איכות הנסיעה, פועלת פורד לספק ללקוחותיה גם נהיגה בטוחה יותר, כאשר הרשת החברתית החדשה בהחלט מאפשרת גם נהיגה בטוחה יותר כיוון שהעיניים נשארות בכביש, זאת לצד חווית נהיגה משופרת אשר מאפשרת לנו לשתף כל מה שרק נרצה.

את המגמה לפיתוח אפליקציות ברכב מעודדת פורד באמצעות הענקת תמריצים כספיים ואף הענקת דגם פורד פיאסטה חדש במתנה, את התמריצים האלו פורד מעניקה למי שזוכה בתחרויות פיתוח חדשניות לרכב, תחרויות שפורד יוזמת ולוקחת בהם חלק בלתי נפרד.

למרות שהאפליקציה נגישה ולא צפויות תקלות למשתמשים בה, המוסכים המורשים של פורד מיומנים וערוכים לייעץ לכם בכל הקשור לשילוב האפליקציה ברכבי פורד. מומלץ מאוד כי במידה ויתעוררו לכם שאלות בנושא, מומלץ לפנות למוסך מורשה פורד שם תקבלו הנחיות מפורטות ומדויקות מהיבואנים של פורד בארץ.

לסיום, המגמה הולכת וגוברת של פורד לשפר את חווית הנהיגה של לקוחותיה ממשיכה, הטכנולוגיה החדשה שכבשה את רכבי הפורד מהווה בשורה טכנולוגית אשר תשדרג משמעותית את ההנאה בזמן נסיעה.

 

השאר פרטים ויועץ שירות מייד איתך

צרו קשר