בחירת מוסך מורשה

image_pdfimage_print

בחירת מוסך מורשה

סוגי המוסכים בארץ :

השוק בישראל נחלק ל- 3 קטגוריות עיקריות:

מוסכים פיראטיים – הפועלים ללא רישיון משרד התחבורה וללא כל פיקוח.

פרטיים מורשים – הפועלים ברישיון ובפיקוח, אך אינם מתמחים בטיפול ברכבים של יצרן מסוים.

מורשי יבואן – פועלים גם הם ברישיון ובפיקוח, ומורשים מטעם יבואן רכב  ספציפי לטפל אך ורק ברכבים של יצרן ספציפי.

עלינו לבצע סקר שוק ולבחור במקום שמציע לנו את הצעת המחיר הזולה ביותר. שיקול זה אמנם חשוב כשמדובר בבחירת מוצרים ושירותים אחרים, אולם בבחירה הסופית השיקול הכלכלי לעולם לא יהיה השיקול העיקרי שינחה את החלטתנו.

 

בטיחות מעל לכל

עלינו לשים לב לפרמטרים הבאים :

רישיון – עלינו לוודא שהמוסך פועל ברישיון משרד התחבורה. רישיון זה מבטיח שיש פיקוח, ושבכל מקרה של בעיה, טענה או מענה לגבי השירות שקיבלתם, יש לכם למי לפנות.

התמחות – כדאי ואף רצוי לבחור במקום המתמחה בטיפול בסוג הרכב שיש לנו, כמו למשל מוסך מורשה מאזדה או פורד. אכן, גם מוסכים פרטיים מורשים יוכלו לטפל בכל רכב, אולם לא תמיד הם מכירים דגמים חדשים של רכבים, ולכן עלולים לגרום להם נזק מכאני בגלל טיפול לא נכון או הכנסת חלפים לא מתאימים.

חלפים – כשמדובר בתיקונים הדורשים החלפת חלפים ברכב, חשוב מאוד להקפיד שהמוסך משתמש בחלפים מקוריים בלבד, המתאימים לסוג הרכב שלכם. הכנסת חלפים שאינם מקוריים יכולה לגרום לתקלות מכאניות חמורות ברכב, שעלולות לסכן את בטיחותכם ושלומכם בכביש. הכנסת חלפים שאינם מקוריים יכולה גם לפגוע בתקינות הרכב ולגרום לתקלות מכאניות חמורות יותר.

ניסיון ומקצועיות – חשוב מאוד לבדוק גם את הכשרתם המקצועית וניסיונם של האנשים שיטפלו ברכב שלכם. כדאי ואף רצוי שמי שיטפל ברכב שלכם יהיה בעל הכשרה מסודרת, ואף יעבור השתלמויות תקופתיות כדי להתעדכן בחידושים בתחום.

המקום הבטוח ביותר לרכב שלכם

אם ברשותכם רכב מסוג מאזדה או פורד, אין ספק כי הגעתם למרכז השירות המקצועי ביותר עבור הרכב שלכם:

מוסך מורשה אדיב ארמוזה פועל ברישיון ותחת פיקוח משרד התחבורה.

מתמחים בטיפול ברכבי מאזדה ופורד בלבד, מכל שנות הייצור ובכל הדגמים.

מחויבים לרכוש את כל הידע המקצועי שלנו מיבואן רכבי מאזדה ופורד לארץ, כך שאנו מעניקים לכל רכב טיפול "לפי הספר", בדיוק לפי הוראות היצרן.

מרכז שירות אדיב  א. ארמוזה שולח את כל עובדיו להשתלמויות תקופתיות מטעם היבואן, על מנת שיתעדכנו בכל החידושים ברכבי מאזדה ופורד, וידעו לטפל גם בדגמים החדישים ביותר.

מחויבים לעשות שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, המיועדים לרכבי מאזדה ופורד, ומבטיחים את בטיחות הרכב.

 

נשמח לראות גם אתכם עם חוג לקוחותינו. לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

השאר פרטים ויועץ שירות מייד איתך

צרו קשר