שירות פורד
טיפול בפורד פוקוס

פורד פוקוס מציעה לנהג הישראלי עיצוב ספורטיבי על בסיס דגם משפחתי וחסכוני. זהו רכב מצליח המייצג במידה רבה את הדור הבא של יצרנית הרכב פורד, בעיקר בזכות הקווים המשתפלים של הגג, הפנסים האחוריים וכמובן כושר התמרון והתנהגות הכביש. בדגמים אלו יש תא מטען מרווח ומנועים חדשים ומתקדמים. הטיפול ברכבים חייב להתבצע במוסך מורשה על מנת לשמור על צריכת הדלק המעולה ופליטת המזהמים המינימאלית. מעבר לכך, בדגמי פורד החדשים יש מנועים הפועלים עם הזרקת דלק ישירה, תזמון שסתומים משתנה ומגדש טורבו.

פורד פוקוס

טיפול בפורד פוקוס st

פורד פוקוס st היא מכונית עם ביצועים מרשימה המתאימה גם עבור נהיגה שגרתית ויומיומית. קשה להתעלם מהעיצוב המודרני, החדשני והספורטיבי שלה, אך היתרונות מסתתרים מתחת למכסה המנוע. הרכב נהנה ממנוע של 2.0 ליטר עם כוח מלהיב המאוזן על ידי מערכת שליטה מדויקת, מערכת היגוי ספורטיבית ומערכת בקרת הכוונת מומנט מסוג ETVC. הרכב מגדיר מחדש את הקטגוריה של אחיזת כביש, מגביר את התרגשות הנהג עם מחולל צלילים וכולל דגם של 5 דלתות לכל המשפחה. הדגם גם מתאפיין בחיסכון בצריכת דלק, מושבי ספורט, מכשירים ומדים מעוטרים באדום דינאמי וגלגל הגה עבה מצופה עור.

פורד st

טיפול בפורד Edge

פורד edge הוא רכב כביש-שטח עם 225 כ"ס, תאוצה מרשימה ומהירות הנשענת על מנוע מתקדם של שישה צילינדרים. אחיזת הכביש של הדגם ראויה לציון והיא הופכת אותו לרכב אידיאלי עבור משפחות. צריכת הדלק נמוכה מכפי שנהוג לחשוב וזאת תודות למערכת טכנולוגית משוכללת המשולבת בתוך מנוע בנפח 3.5 ליטר. לרכב תא נוסעים מרווח, חלון שמש פנורמי, תאורת אווירה ומראה חדש, נועז ובולט. ניתן לצרף אל הרכב מבחר חישוקים ולהזמינו עם מערכות תקשורת, שמע ומצלמת מבט לאחור

פורד edge

טיפול בפורד קוגה

פורד קוגה הוא רכב SUV חזק ומתוחכם. מבחינת עיצוב ניתן לזהות אצלו מאפיינים של ספורטיביות, מראה מוצק וחלק אחורי מלוטש עם קווי מתאר עמוקים ומגולפים. יש בו גם מפזר אוויר אחורי מצופה כרום ופסי נשיאה נמוכי פרופיל על הגג, איכות גימור המעניקים לנהג ולנוסעים תחושה יוקרתית ומגוון רחב מאוד של צבעים רגילים ומטאליים. הוא מצויד במנוע של 1.6 ליטר ועם הספק של 180 כ"ס הוא מצליח לתת מענה על דרישות הנסיעה בתנאי שטח או כביש. ברכב גם תיבת הילוכים אוטומטי של 6 הילוכים, מנוע המשולב עם מנגנון להפחתת צריכת דלק ומומנט מרבי של 24.46 ק"ג-מ'.

פורד קוגה

טיפול בפורד Edge החדשה

פורד Edge מלווה את השוק בהצלחה כבר 8 שנים. האדג' אשר נחשב לרכב פנאי במימדים בינוניים, זוכה בשנת 2015 למקצה שכלולים וחידושים ומתבסס על פלטפורמה חדשה ומערכות בטיחות חדשות ומתקדמות. לאחרונה חשפה פורד את דגם ה-Edge החדש, דגם קרוסאובר מצליח בעל חידושים ושיפורים רבים. אם אתם מעוניינים בדגם קרוסאובר שמגיע בעיצוב חדשני ומרשים, זאת בתוספת מערכות בטיחות חדשות ואבזור מפואר, פורד אדג' הוא הדגם שלכם.

פורד Edge החדשה

טיפול בפורד connect

פורד connect הוא רכב מסחרי שיכול לשמש גם לצרכים פרטיים. יש לו מראה חיצוני נועז ומסוגנן אך בקרת האיכות שלו נחשבת ברמה גבוהה מאוד. הוא מיוצר על בסיס תכנון הנדסי המציב סטנדרטים גבוהים ועיצוב תא הנהג שלו מבטיח נסיעה נוחה לאורך זמן. הדגשים העיקריים בעיצוב פנים הוא על תא נוסעים חדש, מושבים ארגונומיים לשיפור פרודקטיביות וארגז מטען עם התקני קשירה העומדים בתקן DIN ואף יכולים להגדיל את המטען בצורה משמעותית. הרכב מצויד במערכת בקרת יציבות אלקטרונית מסוג ESP והוא שומר על איזון בכל מצב. הוא מגיע בגרסאות בעלות רוחק סרנים קצר או ארוך, דפנות צד שטוחות באיזור המטען להגדלת הנפח הפנימי וקשתות גלגלים לצד פסי הגנה לאורך המרכב ופגושים בצבעים משלימים.

פורד connect

טיפול בפורד f-350

פורד f-350 הוא טנדר קטן עם ביצועים של משאית. הוא מעוצב בסגנון ייחודי ונוצץ, מצליח לתת מענה על הצרכים של אנשי מקצוע בתחומים שונים וגם נחשב אמין ועמיד. הוא חסכוני ביחס לדגמי טנדרים אחרים ורשימת האביזרים שלו כוללת מושבי עור מקוררים, מחוממים ומתכוונים חשמלית כולל זכרונות. עוד מצויד הרכב במערכת בקרת אקלים מפוצלת, התנעה מרחוק חיישני חניה ומצלמת רוורס. דגמי f-350 ללא ספק מציבים סטנדרטים חדשים בכל הנוגע לטנדרים ולכן הם נפוצים בישראל ובמדינות אחרות בעולם.

טיפול בפורד f-350

טיפול בפורד S-MAX

פורד S-MAX הוא רכב מרשים עם מפרט טכני מפואר. הרכב מגיע בשני דגמים עם רמות גימור שונות והבדלים שבאים לידי ביטוי בעיקר בפסי קישוט, ספי הדלתות הקדמיות (גימור רגיל מול גימור אלומיניום), תאורת נורות, פסי תאורת לילה בגוון אדום בשידת האחסון העילית ותאורות נוחות תחתונות לאיזור הרגליים במושבים הקדמיים. בכל הנוגע למכשירים ובקרים, ההבדלים הם בגג זכוכית פנורמי עם וילון חשמלי בדגם המשופר וגם בממשק אדם-מכונה בעל תצוגה דיגיטלית עבור הנהג על גבי לוח השעונים.

פורד S-MAX

טיפול בפורד גלאקסי

פורד גלאקסי הוא דגם המשנה לחלוטין את ההתייחסות לרכבים גדולים. זהו ואן אלגנטי המסוגל להכיל לא פחות מ-7 מבוגרים בתנאי נוחות אופטימאליים. יש בו עד 24 מקומות אחסון אופציונאליים, תא נוסעים מרווח וביצועים שלא נופלים מדגמי משפחות. הדגם מציב סטנדרטים גבוהים מאוד והוא עומד בשורה אחת עם מכוניות סלון מפוארות. תיבת ההילוכים של הגלאקסי היא רובוטית כפולת מצמד, בעלת 6 הילוכים ועם דגש על חיסכון בצריכת דלק. לתיבת ההילוכים מצב ספורט המאפשר העברת הילוכים עצמאית והכל ביחד מוצב על גבי מערך מתלים המכוון לביצועים אופטימאליים.

פורד גלאקסי

טיפול בפורד אקספלורר

פורד אקספלורר הוא רכב פנאי-שטח SUV עם מנוע 6V בנפח 3.5 ליטר. הטכנולוגיה המוטמעת בדגמי פורד אלו חוסכת 25% מצריכת הדלק בנסיעה בינעירונית, אולם היא אינה באה על חשבון חווית נהיגה אופטימאלית. הטכנולוגיה מאפשרת לשלוט בכל אספקט של הרכב וזהו הדגם הראשון של פורד המעניק בחירה בחגורות בטיחות מתנפחות במושבים החיצוניים של שורת המושבים השנייה. החלל הפנימי של הרכב מעוצב עם שלוש שורות מושבים, מקום לעד 7 נוסעים וספסל מפוצל עם אפשרות קיפול למצב שטוח. מערכת האחיזה מקנה שליטה מלאה גם בנסיעה על כביש רטוב והיא עולה בקנה אחד עם מערכת נוספת של בקרת נסיעה בפניות.

פורד אקספלורר

טיפול בפורד פיאסטה

רבים מתייחסים אל דגמי פיאסטה בתור היהלום שבכתר חברת פורד. זו היא מכונית המשלבת עיצוב עכשווי עם טכנולוגיה מתקדמת. היתרון של הדגמים הללו הוא תכנון מדויק של כל אלמנט ברכב, המאפשר הפקת המקסימום מהמנוע והמרכב. דגמי פיאסטה נהנים ממוניטין מוצלח מאוד בישראל ומוצעים במגוון רחב מאוד של צבעים. העיצוב החיצוני ניחן בסגנון קינטי, אך יש צורך בהתבוננות בתא הנוסעים הפנימי על מנת להבין את היתרונות של הדגם הזה על פני המתחרות. בכל מקרה, חשוב לבצע את הטיפולים בפורד פיאסטה במרכז שירות מורשה על מנת ליהנות מהביצועים והחיסכון.

פורד פיאסטה

צרו קשר >