שירות מאזדה
מאזדה 6

מאזדה 6 נחשבת למכונית הדגל של יצרנית הרכב הפופולארית ביותר בישראל. זו מכונית עם דינאמיקה מלהיבה, המתאימה גם למשפחות אשר מציבות את הבטיחות בראש סדר העדיפויות וגם לנהגים הרפתקנים. יש לה צריכת דלק יוצאת דופן ובדגמים החדשים היא מבוססת על טכנולוגיה חדשנית. המטרה של דגמי מאזדה 6 היא לשלב את מאפייני הבטיחות המתקדמים עם שמירה על איכות הסביבה, ביצועים מרהיבים וכמובן עיצוב אסתטי. צריכת הדלק המשולבת ונתוני פליטות 2CO של דגמי מאזדה מבטיחים עמידה בקריטריונים אקולוגיים מחמירים מאוד. עם זאת, חשוב להדגיש את המשמעות של טיפולים מקצועיים ברכבי מאזדה ואת הרכב הטיפולים הנדרש לפי כל שנתון.

מאזדה 6

מאזדה 5

האופי של דגמי מאזדה ממשיך גם לסדרת 5 החדשה ומציע חוויה חד פעמית לכל המשפחה. דגמים אלו מוגדרים בתור מיני-ואן קומפקטי, אך את היתרונות שלהם אפשר להרגיש גם בנסיעה קצרה בתוך העיר. מאזדה 5 היא רב שימושית, רב גונית וחסכונית למרות ביצועים מתגמלים ותפקודים יעילים מאוד. הרכבים הללו מציעים חווית נהיגה מתגמלת למי שמבצע טיפולים בזמן ובכפוף להוראות היצרן..

מאזדה 5

מאזדה 3

אין ספק לגבי ההצלחה של מאזדה 3. הרכב המשפחתי הצליח לשבור הרבה שיאים ולהתחבב על נהגים ספורטיביים, משפחות ואנשי עסקים. הרכב מייצר מפגש יוצא דופן בין טכנולוגיה מתקדמת, ביצועים מרשימים וצריכת דלק אטרקטיבית. הדגמים החדשים של מאזדה 3 ניחנו גם בעיצוב ייחודי ונמכרים בשלל צבעים. יחד עם זאת, על מנת ליהנות מהרכב לאורך זמן כדאי להכניס את הרכב בזמן למוסך מורשה ולהכיר את הטיפולים העיקריים.

מאזדה 3

מאזדה 2

מאזדה 2 היא מכונית סופר-מיני קלה, קומפקטית ומרווחת. היתרונות שלה הם זריזות, צריכת דלק נמוכה ועמידה בקריטריונים גבוהים של איכות הסביבה. היא מתאימה לנהגים צעירים ויכולה לשרת גם בני זוג ומשפחות. מבחינת טיפולים נדרשת בדיקה של רעשים חריגים כל 120,000 ק"מ, וכוונון לפי הצורך. בכל 15,000 ק"מ מתבצעת בדיקה של רצועת הנעה, החלפה של שמן מנוע והחלפה של מסנן שמן מנוע. את הבדיקה של מערכת הקירור, לרבות כמות נוזל, ניתן לבצע כל 30,000 ק"מ. נוזל קירור מסוג 22FL מוחלף בדגמי מאזדה 2 כל 195,000 ק"מ או 10 שנים, בעוד שאר הסוגים מחייבים החלפה בפעם הראשונה לאחר 90,000 ק"מ או 4 שנים, ולאחר מכן החלפה נוספת כל שנתיים.

מאזדה-2

טיפול במאזדה 2 דמיו

אם אתם מחפשים רכב חדיש מבית מאזדה, רכב אשר נמצא בראש מצעד המכירות, בעל חידושים מעניינים ומחיר אטרקטיבי, מאזדה 2 מסדרת דמיו היא התשובה עבורכם. עם תא נוסעים המכיל ריפודי עור יוקרתיים, עיצוב חדיש ומגרה הכולל לוח שעונים חדש ומשודרג. נוסיף על כך מערכת מולטימדיה ידידותית ופשוטה לתפעול, הכוללת מצלמת נסיעה לאחור ומסך מגע חדיש, אנו מגלים רכב חדיש המקנה חווית נסיעה מהנה ומאתגרת.

מאזדה 2 "דמיו"

מאזדה 2 האצ'בק

בשנים האחרונות מאזדה משיקה דגמים חדשים ומלהיבים בקצב מסחרר, אחד הדגמים החדשים והיפים ביותר הוא מאזדה 2 האצ'בק או סדאן (דמיו - DEMIO). מאזדה 2 החדשה היא סופר מיני יפה בעלת מראה מעוצב ומלהיב.

מאזדה 2 האצ-בק

מאזדה MX-5

מאזדה MX-5 היא מכונית רודסטר מצליחה עם עיצוב ספורטיבי מרשים. הדגם החדש כולל חישוקי אלומיניום, גג בעל מראה קלאסי ועיצוב פנימי שמתעלה על הציפיות. הביצועים של הרכב מבוססים על מומנט גבוה ומשקל נמוך, הם מתאפיינים במנוע עוצמתי ונשענים על תיבת הילוכים אוטומטית של 6 הילוכים זריזים. המנוע של MX-5 קרוב למרכז הכובד וכך מאפשר שליטה אופטימאלית ובטוחה. המכונית שימושים לצרכים פרטיים או משפחתיים, היא כוללת פתרונות אחסון מקוריים וקיבולת תא המטען עומדת על 150 ליטרים.

מאזדה-mx-5

מאזדה CX-5

מאזדה CX-5 הוא דגם SUV קומפקטי המיוצר בדגש על סגנון, בטיחות וביצועים. זהו הרכב הראשון בדור חדש של רכבי היצרנית הכולל את טכנולוגיית SKYACTIV. הטכנולוגיה שמה דגש על חיסכון בדלק לצד ביצועים, תכנון הרמוני של רכיבים עיקריים ושמירה על איכות הסביבה. המרכב קל יותר ב-8% בהשוואה לדגמים קודמים אך הוא קשיח יותר ב-30%, תיבת ההילוכים כוללת יחידת בקרה מתקדמת לתגובה מדויקת והמנוע הוא בעל יחס דחיסה של 13:1 להפקת אנרגיה משודרגת.

מאזדה-cx-5

צרו קשר >