מחלקות שירות
מכונאות

מכונאות רכב עברה בשנים האחרונות מהפכה ושדרוג, וכדי להיות מכונאי מוסמך כיום בדרגה גבוהה נחוצה הכשרה ארוכת שנים ונסיון רב התחום. הרכבים המודרניים מצויידים במערכות חדישותו ממוחשבות, ודרושה התמתחות ספציפית של אנשי המקצוע, כדי לתת את הטיפול המכאני הראוי לרכבים בני זמננו. מוסך אדיב א. אורמוזה הוא מרכז שירות לרכבי מאזדה ופורד שהוסמך רשמית על ידי היבואן, והוא המשתרע על שטח של 2000 מ"ר ובו מחלקות שונות העושות שימוש בכל הציוד המתקדם בעולם. צוות המוסך מונה מספר מכונאים מוסמכים המסוגלים להתגבר על כל תקלה בתחום המכונאות במהירות וביעילות.

מכונאות

מיזוג אוויר

מזגן ברכב בכלל ובקיץ בפרט הוא אחד האביזרים החשובים ביותר. השפעתו מכרעת. היא אינה מתמצה רק בהגברת הנוחות שלנו בנהיגה ובכך שהיא מאפשרת נהיגה ממושכת בתנאים נוחים- היבט חשוב ביותר כשלעצמו; למיזוג אוויר תקין ברכב יש השפעה ישירה על המצב הפיזי והמנטלי של הנוהג בו ובתוך כך על שיקול הדעת שלו ועל תגובותיו.

מיזוג אוויר

חשמל

החשמל מהווה בסיס להפעלת הרכב, השימוש בו במכוניות חדשות הולך ומתרחב. למעשה, ככל שהרכב מספק לנהג יותר אפשרויות, הוא רכב שמשתמש ביותר אפשרויות אלקטרוניות. המכוניות המודרניות לא יכולות לפעול ללא חשמל. חשמל מגיע מהמצבר ועובר בעצם לכל חלקיו. המחשב של הרכב מופעל באמצעותו ולמעשה המחשב הוא המקור לכל הפעולות ברכב, הוא "אומר" למשאבת הדלק להעביר דלק למנוע, הוא "אומר" למצמד ברכב אוטומטי שזה הזמן להעביר הילוך ובעצם כל פעולה ברכב מקבלת את הפקודה שלה מהמחשב המרכזי.

חשמל לרכב

טיפול 10 אלף

טיפול עשרת אלפים לרכב, ממש כפי ששמו מעיד עליו, נערך אחת לתקופה, בדרך כלל לאחר שנסעתם ברכבכם בערך כ- 15,000 ק”מ. גם אם נדמה לכם שהרכב במצב טוב, יש לבדוק אותו במוסך מורשה מאזדה או פורד, על מנת לא לסכן את חייכם ואת חיי יקיריכם. במוסך שלנו יבדקו את רכבכם באופן מקיף ויסודי, ויעניקו לו את הטיפול הדרוש.

טיפול 10000

פחחות וצבע

להיות מעורבים בתאונת דרכים, זה מצב לא נעים ובמיוחד כשיש נפגעים. בישראל מדי יום מתרחשות תאונות דרכים רבות, כך שכמעט כל אחד מעורב בתאונה במהלך חייו. לאחר ההתנגשות בין הרכבים והיציאה מן ההלם, מגיע הרגע שבו צריך לאסוף את השברים ולהחליף פרטים עם בעל הרכב האחר. לאחר מכן, מדווחים לסוכן הביטוח על הנעשה. עתה צריך לטפל ברכב הנפגע, למשל בעניין פחחות וצבע, אבל היכן כדאי לעשות את התיקון? במוסכי הסדר או במוסכים מורשים?

פחחות וצבע

דיאגנוסטיקה

מכוניות החדשות בימינו מציבות אתגרים חדשים בפני מכוני הרכב והמוסכים בבואם לבצע דיאגנוסטיקה לרכב, בשל הטכנולוגיה המתקדמת המותקנת בהן. כיום תחום האלקטרוניקה נכנס יותר ויותר לתחום הרכב, ומערכות רבות במכונית משתכללות והופכות לאלקטרוניות: מחשב ניהול למנוע, מערכות הזרקה אלקטרוניות ועוד. המורכבות של מערכות הרכב המודרניות הופך את תהליך הדיאגנוסטיקה לרכב למורכב ולמסובך יותר

דיאגנוסטיקה לרכב

צרו קשר >